תאורת חוץ - גופי תאורת חוץ

תאורת חוץ כשמה כן היא, מאירה את הסביבה החיצונית של הבית. בעבר הייתה נחשבת תאורת החוץ למותרות – רבים העדיפו להשאיר את הגינה שלהם באפילה ולא להאיר אותה, בעיקר משיקולי תקציב.

תאורת חוץבשנים האחרונות נפתח השוק לתחרות וגופי תאורה רבים מיובאים ארצה על ידי חברות רבות במחירים אטרקטיביים במיוחד. התהליך הוביל לכך שחברות רבות מציעות כיום שירותי תאורת חוץ, הכוללים אספקת גופי התאורה והתקנתם. עם זאת, לפני שקושרים קשר עם חברה כזו או אחרת, רצוי לוודא שברשותה גם הידע האדריכלי. כי הרי אין כל טעם בהעמדת תאורת חוץ בגינה סתם כך, ללא תכנון מוקדם.

תאורת חוץ לגינה

תאורת חוץ לגינה מחייבת טיפול של איש מקצוע שכן מדובר בנושא שאינו פשוט כלל וכלל. התקנת גופי תאורה בגינה מצריכה התחשבות בפרמטרים רבים: החל מגודל הגינה, דרך אופי הצמחייה ופרישתה וכלה בתכנון מוקדם של הנקודות אותם יש להאיר.

כל אלו יכולים לבוא לידי ביטוי רק באמצעות תכנון מדוקדק המשלב בין רצון הלקוח לבין האפשרויות שאיש המקצוע מציע. לאלמנט האדריכלי חשיבות מכרעת: אדריכל בעל ידע יבחר את גופי התאורה הנכונים והמתאימים לגינה וידע להעמיד אותם באופן שימקסם את נראות הגינה.

תכנון והתקנת גופי תאורת חוץ

תאורת חוץ | גופי תאורת חוץ

גינה מתוכננת כהלכה תמצה כל שביב אור היוצא מגופי התאורה, בעוד גינה שתוכננה באופן לקוי, תבזבז אור על קירות חשופים או צמחייה שאיננה זקוקה לאור. אם החלטתם ללכת על תאורת חוץ רגילה, וודאו עם הספק כי גופי התאורה שנבחרו הם חסכוניים באנרגיה ו/או עובדים על מתח נמוך, דבר המביא לחיסכון באנרגיה ולהוזלת חשבון החשמל החודשי.

סוגי תאורת חוץ

בשוק ניתן למצוא גופי תאורה רבים המתאימים לתאורת חוץ: לדים, תאורת צמחיה, תאורת הצפה, גופים מוגנים מים ועוד רבים אחרים. הטרנד החדש כיום הוא תאורת חוץ סולארית, שאיננה מצריכה שימוש בחשמל. הנורות נטענות ביום על ידי השמש ומשתמשות באנרגיה שצברו בשעות הערב, בכדי לצבוע את הגינה בצבעים מדהימים. גם אם החלטתם ללכת על תאורת חוץ רגילה, יש לוודא עם הספק כי גופי התאורה שנבחרו הם חסכוניים באנרגיה.

אגרולייט תאורת חוץ

תאורת חוץ | אפ דאון | תאורה

הניסיון והמוניטין הרב שצברה חברת אגרולייט בתחום תאורת חוץ מעמידים אותה בשורה הראשונה עם ספקי גופי תאורת החוץ הגדולים בארץ. במשך שנות פעילות, סיפקה חברת אגרולייט פתרונות יצירתיים, ייחודיים ומקוריים עבור אלפי גינות ברחבי הארץ.

לרשות החברה עומד ידע שנצבר במהלך למעלה מ-20 שנות פעילות והיא מובילה את שוק תאורת החוץ בישראל מזה שנים רבות. החברה מציעה שירות הכל כלול: שירות מאיש מקצוע בתחום עיצוב הגינה, מלאי של מאות דגמי תאורת גינה מהמובילים בשוק העולמי וגם עבודה מקצועית ואמינה בתחום.

החברה מציעה גופי תאורה רבים המתאימים לתאורת חוץ: לדים, תאורת צמחיה, תאורת קירות, גופים מוגני מים ועוד רבים אחרים.

תאורת חוץ | גופי תאורת חוץ | up&downהחברה אף נבחרה על ידי זכיינית הטלוויזיה קשת לעצב את תאורת גן בבית האח הגדול – תכנית הטלוויזיה המובילה והנצפית בישראל. החברה זכתה לשלל מחמאות על עיצוב הגינה וגופי התאורה שהוכנסו אליה ורבים כיום פונים אל החברה בבקשה לעצב גינה בסגנון האח הגדול.

על כן, במידה ואתם מתלבטים, או שאינכם בטוחים כיצד אתם רוצים שהגינה שלכם תראה, אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברת אגרולייט, שתעזור לכם לעצב תאורת חוץ לגינה שלכם.

ניתן גם להגיע לאולם התצוגה המפואר של החברה ברחוב התרופה 4 אזור התעשיה פולג, נתניה, ולהתרשם מהאפשרויות הבלתי נגמרות לגינה שלכם. זכרו: עדיף לעבוד עם הטובים ביותר ולתת לאחרים להתגלח על ניסיונם של חסרי הניסיון. אם החלטתם לשדרג את הגינה שלכם ולהתקין בה גופי תאורת חוץ, עשו זאת עם הטובים ביותר.

קראו עוד: תאורת הצפה | גופי תאורת גן אפ דאוןתאורת גן | טיפים וכתבות